بازار وردپرس کجاست!؟

بازار وردپرس یک مجموعه متشکل از افراد توانمند و جوانان خلاق در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی است که از اواسط سال ۱1400 فعالیت خود را آغاز کرده و از پیشگامان عرصه وردپرس در ایران است و توانسته است در این مدت خدمات مفید و ارزنده ای را به کاربران فارسی زبان ارائه کند.

استخدام در بازار وردپرس

مجموعه بازار وردپرس در نظر دارد ، جهت تکمیل کادر و توسعه توانمندی های شرکت اقدام به جذب نیروهایی توانمند از بین واجدین شرایط نماید. این همکاری بصورت دورکاری یا حضوری خواهد بود. آن دسته از عزیزانی که تمایل به همکاری با مجموعه بازار وردپرس دارند درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر ارسال کنند تا بررسی گردد.

ما معتقدیم که همیشه باید بهترین باشیم و این را به عنوان یکی از رسالات اصلی سایت تبدیل کرده ایم و از این رو همیشه سعی داریم بهترین خدمات را اعم از محصولات باکیفیت ، پشتیبانی سریع و کارآمد ، آپدیت های منظم و سریع و امکانات حرفه ای را برای کاربران خود ارائه کنیم. در این مسیر نیاز به همکاری دوستان عزیز وردپرس کار و برنامه نویسان داریم تا خدمات خود را بیش از پیش توسعه و بهبود دهیم.

فرصت های شغلی بازار وردپرس:

پشتیبان فنی محصولات

یک فرد توامند ، تلاشگر و آنلاین که نیاز داریم همیشه آنلاین باشه و به محض اینکه تیکتی بهش ارجاع داده شد سریع بررسی کنه و در همان پاسخ اول مشکل کاربر رو حل کنه و بتونه گرهی از مشکلات کاربران رو باز کنه!

فارسی ساز قالب و افزونه ها

کسی که محصولات انگلیسی که خریداری میکنیم رو بهشون بسپاریم و یک محصول کامل فارسی تحویل بگیریم ، از ترجمه رشته های زبان ، آماده سازی دمو ، توضیحات محصول و… را انجام بده و یک کار باکیفیت خلق کنه!

برنامه نویس و توسعه دهنده PHP

برنامه نویسی php بلد باشه و بتونه از ویرایش های جزئی در کدهای php تا طراحی و توسعه پلاگین ها و قالب های مارو انجام بده و در کنار هم به پیاده سازی بهترین کیفیت از خدمات مشغول باشیم و از کیفیت کارش لذت ببریم!

تهیه کننده دوره های آموزشی

یک فرد با توامندی برای ضبط دوره های آموزشی مانند دوره آموزشی طراحی سایت ، کار با نرم افزار های طراحی و… نیاز داریم که با تمرکز و کیفیت بالا یک دوره ویژه و منحصر به فرد در زمینه تخصص خود تولید کنه !

نویسنده و مترجم محتوای آموزشی

یک نفر که دست به ترجمه اش خوب باشه و بتونه مطالب ناب و محبوب وردپرس رو ترجمه کنه یا از تجربیات شخصی خودش مقالاتی هرچند کوتاه اما مفید تهیه کنه و بتونیم در این زمینه با هم همکاری داشته باشیم!

ویدئوهای کوتاه مطالب

اگر فکر میکنید که میتونید نحوه کار با محصولات چه رایگان و چه پرمیوم مارو با زبان ساده و روان به کاربران دیگه توضیح بدید ما به شما نیاز داریم تا در بتوانید برای افزونه ها و قالب ها دوره های کوتاه و بلند بسازید و در سایت منتشر کنیم!

درصورتی که واجد شرایط هستید میتوانید رزومه و سوابق کاری خود را به ایمیل info@bazaarwp.com ارسال نمایید.

بعد از بررسی توسط مسئول مربوطه نتیجه مطابقا به شما اطلاع داده میشود.